Çiftlikten sofraya, %100 yerli, doğal ve açık besi Karkas Çiftliği lezzetlerini keşfetmeye hazır mısınız?

Karkas Çiftliği

Yerli Üretim Gücü

24 Yıllık Tecrübe

2020 senesinin son çeyreğinde, Mert Tutak’ın yönetiminde kurulan Karkas Çiftliği, var olduğu sektörlerle (Hayvancılık, Kimya Sanayi, Yem Üretimi, Otomotiv Sanayi ve Tekstil) Türkiye’nin en önemli kurumları arasında yer alan Gaziantep merkezli Tutak Grubu’nun hayvancılık faaliyetlerini sürdüren Hasmert Hayvancılık’ın ilk nihai tüketiciye yönelik yatırımıdır. A+ kalite karkas et üretiminin ülkemizdeki en seçkin temsilcilerinin başında gelen ve önemli kuruluşların tedarikçisi olarak kendi kategorisinde başarılara imza atan grup firmalarından olan Hasmert Hayvancılık faaliyetlerine 1996 yılında Adıyaman’da başlamış olup, 24 yıldır kesintisiz bir şekilde ve her sene daha da ileriye taşıyarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Hasmert Hayvancılık’ın, Adıyaman, Bursa, Tekirdağ, Edirne olmak üzere toplam 4 farklı şehirde büyükbaş besi üretim tesisleri ve çiftlikleri bulunmaktadır.

Karkas Çiftliği lezzetleri ile etin en iyisi ve en niteliklisi

Çiftlikten Sofraya​

Hasmert Hayvancılık, Edirne, Adıyaman, Eskişehir ve Elbistan olmak üzere 4 ayrı lokasyonda, toplam 12.300 dönümlük arazide, arpa, mısır silajı, ayçiçek tohumu küspesi, arpa samanı ve yonca olmak üzere 5 ana grupta ürün ekip biçmektedir. Tamamı organik tohumlardan üretilen yem çeşitlerinin tamamını da kendi çiftliklerinde kullanmaktadır. Karkas Çiftliği’ndeki tüm büyükbaş hayvanlar, Hasmert Hayvancılık’ın organik tarım çatısı altında doğal gübreler ile kendi ekim alanlarına ektiği hasatların toplanarak firmanın kendi yem üretim merkezlerinde homojen karışım ve tekniklerle elde ettiği hayvan yemleriyle yapılmaktadır. Bu şekilde karkas et üretim kategorisinin en önemli özellikleri olan, kalite, tat ve renk standartları en yüksek verimlilikle elde edilmektedir.

Doğduğu toprakların bereketini, doğallığını, saflığını yansıtıyor

Bir Etten Fazlası

En sağlıklı besinlerle, en hijyenik koşullarla ve en üst kalite standartlarıyla yetiştirilen Karkas Çiftlik’in et ürünleri arasında, dana kuşbaşı, yağlı dana kuşbaşı, yağlı dana kıyma, yağsız dana kıyma, köftelik dana kıyma, bebek dana kıyma, dana jülyen, dana ciğer, dana dalak, dana dil, dana böbrek, dana yürek, dana pirzola sucuk, sosis, pastırma, kavurma, hamburger köftesi, İnegöl köfte, anne köftesi, Antep usulü simit kebabı, ilikli kemik olmak üzere toplam 22 çeşit bulunmaktadır. Kendi web sitesi üzerinden yaptığı online satış ile sektöre e-ticaret kanalında giren Karkas Çiftlik, sahip olduğu iş gücü ile çeşitliliğini, yaygınlığını, satış ağını arttırmayı ve yerli üretim gücünü dünya çapında tanıtmayı hedeflemektedir.


Karkas Çiftliği Grafik

Görsellerle Karkas Çiftliği

İstanbul içi Ücretsiz Teslimat
100% Yerli, Doğal, Açık Besi

Karkas Çiftliği kalitesiyle sofranızda

Müşteri Memnuniyeti

Uygun fiyatlı, kaliteli ürünler

Güvenli Ödeme

Online Ödeme / Havale - EFT

Hesabım
Mağaza
Ana Sayfa
0
Ödeme